Ora.al, vendi i duhur për dhuratën ideale

Ora.al, vendi i duhur për dhuratën ideale

Jeni në kërkim të një ore të kualitetit maksimal, të syzeve plot stil apo të një çante të veçantë që ju personifikon? Ora.al është zgjidhja që po kërkoni! Stil, cilësi dhe garanci për të gjithë ju që kërkoni dhuratën ideale për veten apo për personat e dashur. Për të qenë sa më pranë jush me një gamë të gjerë zgjedhjesh, vijmë me një lokacion të ri dhe plot risi. Ejani dhe zbuloni ofertat më të fundit që kemi projektuar enkas për ju. Na gjeni në Instagram @ora.albania dhe në dyqanin fizik në rrugën Sulejman Delvina, nga e Hëna në të Shtunë, ora 9:00-20:00. Ju mirëpresim!

Copy link
Powered by Social Snap