Ana merr surprizën romantike për Shën Valentin nga konkurrenti i Përputhen

Ana merr surprizën romantike për Shën Valentin nga konkurrenti i Përputhen

Ana Kauri është kthyer në një ndër vajzat më të pëlqyera nga “Përputhen”. Ajo është surprizuar këtë Shën Valentin nga një ndër konkurrentët e programit.

31-vjeçari Ervis Kurti i ka dhuruar një çokollatë me emrin dhe fytyrën e saj, së bashku me një trëndafil të kuq.

/Gazeta Express

Copy link
Powered by Social Snap